Фарбування димових труб

   Димова труба - це спеціалізований пристрій, який призначений для швидкого і безпечного відводу матеріалів згоряння. Сучасні димові труби є незамінним і функціональним атрибутом пейзажу будь-яких промислових зон. Однак несприятливі атмосферні фактори, не рідко негативно впливають на екстер'єр частин конструкції. Досить часто така висотна споруда, як димова труба швидко зношується і втрачає первісну привабливість.

 

Причинами передчасного зносу димових труб є:

• Перехід на різні види палива;
• Робота в невідповідних режимах;
• Різка зміна режимів застосування;
• Використання мокрої очистки для висотної конструкції;
• Застосування ресурсозберігаючих технологій;
• Велика кількість холодного повітря в період експлуатації категорії "котел - димова труба".

 

   Для того, щоб димова труба зберігала свою привабливість і не затьмарювала і без того не мальовничий промисловий район міста, її слід правильно реставрувати. Ні для кого не секрет, що привабливий зовнішній вигляд металоконструкції служить одним з найважливіших мотиваційних інструментів для продуктивної роботи заводських працівників. Крім того, димові труби, пофарбовані в благородний колір, формують статус і позитивну думку громадськості про саме підприємство. Сучасні фарбувальні засоби мають ряд відмінних функціональних можливостей, завдяки чому димові труби не тільки мають респектабельний зовнішній вигляд, але і надійно захищені від згубного впливу корозії.

 

   Фарбування димових труб - це важливий процес, який вимагає не тільки правильно обраних фарбувальних засобів, але і високої підготовки співробітників. Компанія ​ТОВ "ЛВ-ГРУП" пропонує швидке та професійне фарбування димових труб будь-якої конфігурації та будь-якої складності.

Завдяки сучасному антикорозійному захисту металоконструкцій не тільки досягається естетично привабливий зовнішній вигляд споруди, але і значно подовжується термін служби функціональних елементів гідроенергетики та теплоенергетики. Фахівці компанії ​ТОВ "ЛВ-ГРУП" в своїй роботі використовують не тільки спеціалізовані фарбувальні засоби, які надійно захистять екстер'єрну частину димової труби від негативних факторів зовнішнього середовища, але і застосовують новітні технології фарбування труб та металоконструкції. Багаторічний досвід роботи і використання новітніх методик швидкого фарбування димових труб дозволяє нам в самі найкоротші терміни реалізовувати проект будь-якої складності. Новітні матеріали для фарбування димових труб гармонійно поєднують в собі антикорозійні властивості і високу термостійкість, завдяки чому конструкція зберігає свою привабливість протягом довгих років.

 

Компанія ​ТОВ "ЛВ-ГРУП" - це відповідність найвищим стандартам європейської якості фарбування димових труб і тільки доступні ціни.

okraska-trubokraska-trubokraska-trubokraska-trubokraska-trubokraska-trubokraska-trub