Висотні роботи

   Промисловий альпінізм - це комплекс методик, які спрямовані на реалізацію висотних робіт будь-якої складності. Завдяки використанню спеціальних технологій для якісного виконання висотних робіт, здійснюється безпечний спуск або підйом працівника на спеціальній мотузці зі страховкою. Завдяки впровадженню певних новітніх методів працівник має доступ до важкодоступних місць у конструкції, не використовуючи при цьому підьомний механізм або будівельну люльку. Такий варіант висотних робіт дозволяє ефективно відреставрувати або оновити застарілу частину фасаду, не проводячи при цьому масштабну реконструкцію.
Сьогодні промисловий альпінізм використовується в самих різних сферах, але основними об'єктами використання залишаються фасади будівель і багато габаритні конструкції.

 

 

До промислового альпінізму належить:

 

   • Очищення і миття фасадів;
   • Реставрація та миття вікон;
   • Фарбування та ремонт фасадів;
   • Реставрація та фарбування металоконструкцій;
   • Очищення щоглових споруд і антен;
   • Очистка від снігу і заледенінь з фасадної частини будівлі і з даху;
   • Монтаж щогл і веж для поліпшення стільникового зв'язку;
   • Проведення різних монтажних робіт на фасадній частині будівлі.

 

   Перевагою промислового альпінізму є значна економія на дорогих будівельних механізмах і пристосуваннях, які не рідко використовуються при будівництві. Будівельний альпінізм є популярною послугою, яка дозволяє точно і швидко реалізувати будь-яку реставрацію фасаду на найбільшій висоті.
   Завдяки використанню нових методик під час реалізації промислового альпінізму не тільки досягається відмінний кінцевий результат, але і зберігається повна безпека для працівника.
Будівельний альпінізм є незамінною складовою будівництва будівлі. Для того, щоб будівництво або реставрація висотної конструкції була якісною необхідна висока кваліфікація для фахівців даної галузі.
   

Промисловий альпінізм фарбування

   Компанія ​ТОВ "ЛВ-ГРУП" - це команда висококваліфікованих фахівців, які якісно і швидко реалізують роботи промислового альпінізму будь-якої складності. Завдяки використанню новітніх технологій в найкоротші терміни працівники компанії ​ТОВ "ЛВ-ГРУП" здійснюють очищення або фарбування фасаду, проведуть необхідні монтажні роботи, а так само якісно зроблять професійну герметизацію міжпанельних швів. У момент робочого процесу, фахівці компанії ​ТОВ "ЛВ-ГРУП" оснащені спеціальним альпіністським спорядженням та обладнанням, завдяки чому можуть впоратися із завданням будь-якої складності.

 

Компанія ​ТОВ "ЛВ-ГРУП" - це професійний промисловий альпінізм будь-якої складності і тільки доступні ціни.