Піскоструминна обробка

Сьогодні піскоструминна обробка є однією з найбільш якісних і швидких методів очистки будь-яких металоконструкцій. Піскоструминна обробка відмінно підійде для ліквідації наслідків корозії, нагару, мазуту, бітуму та окалини з таких поверхонь, як бетон, цегла, дерево, а також скло.

Процес піскоструминної обробки представлений у вигляді безперервного потоку абразивного матеріалу, який володіє високою кінетичною енергією. Внаслідок такої очистки поверхню знежирюється, робиться чистою та є готовою до фарбування.

 

Сьогодні піскоструминні роботи активно застосовуються для якісної очистки:

• Промислових та будівельних металоконструкцій;
• Спеціальних гідроспоруд (водоводи, шлюзові ворота та гідрозатвори);
• Цистерн, резервуарів з сталі;
• Трубопроводів;
• Спеціалізованих металовиробів з низьколегованих сталей або чавуну;
• Якісної обробки фасадної частини будівель;
• Будівельній або дорожній техніці;
• Автотранспорті.

 

Піскоструминна обробка металу - це найбільш дієвий варіант отчистки, який нерідко застосовується для продовження терміну використання будь-яких металоконструкції. Після застосування піскоструминного очищення метал є готовим до нанесення захисних покриттів, які не тільки додадуть естетично привабливий зовнішній вигляд конструкції, але і захистять від згубного впливу корозії.

 

Перевагою піскоструминної очищення є не тільки ефективна очистка від різних забруднень, але і можливість застосування на будь-яких поверхнях. Абразивна очистка металевих конструкцій - це справжня знахідка для ліквідації забруднень навіть з поверхні самих складних металевих виробів. При абразивній обробці частинки максимально прискорюються за допомогою енергії стисненого повітря та ефективно очищають поверхню, шляхом виведення з спеціалізованого апарату. Таким чином, абразивна очистка металевих поверхонь є відмінним вибором не тільки для якісної очистки, але і для економії коштів. Після піскоструменевої очистки металевий виріб виглядає, як новий і надійно захищений від забруднень в майбутньому. Для того, щоб провести піскоструминне очищення необхідна наявність не тільки спеціалізованого обладнання, але використання певних технік та знань.

 

Піскоструминна обробка ціна

Компанія ​ТОВ "ЛВ-ГРУП" надає піскоструминні послуги для якісного очищення будь-яких поверхонь. Фахівці компанії ​ТОВ "ЛВ-ГРУП" проводять піскоструминні роботи будь-якої складності не тільки на новітньому устаткуванні, але і з використанням сучасних методів якісної очистки.

Компанія ​ТОВ "ЛВ-ГРУП" - це професійна абразивна очистка за доступною ціною.

peskostruypeskostruypeskostruypeskostruypeskostruypeskostruypeskostruy