Нанесення дорожньої розмітки

ціна від: 95 грн. м/п - пластик і 9,5 грн. м/п фарба

   Дорожня розмітка - це один з найважливіших елементів безпеки та організації автотранспортного руху. Завдяки правильно розставленим дорожніми розмітками значно збільшується пропускна здатність дороги, а так само більш ніж на двадцять відсотків знижується рівень дорожньо-транспортних пригод.

    Нанесення дорожньої розмітки, що наноситься відповідно до визначених дорожніми знаками та з урахуванням місцезнаходження світлофорних об'єктів. В момент знаходження за кермом автомобіля дорожня розмітка є засобом візуального орієнтування для водія. Яскрава дорожня розмітка є допоміжним елементом безпеки і відмінно застосовується з іншими технічними засобами, які допомагають правильно організувати дорожній рух.

 

    Основними об'єктами для нанесення дорожньої розмітки є автомагістралі, дороги загального користування, паркувальні автостоянки і складські території. У великих торгових комплексах, саме правильно розташовані яскраві дорожні розмітки забезпечують комфортний і безпечний паркінг навіть для самої багато габаритної машини. Роботи з нанесення дорожніх розміток самого різного цільового призначення виконуються за допомогою автоматизованої і сучасної техніки. Завдяки особливим методів нанесення дорожніх розміток та використання необхідних фарбувальних засобів, дорожні розмітки залишаються стійкими до впливу будь-яких кліматичних факторів.

 

Сьогодні розрізняють наступні варіанти нанесення дорожніх розміток:

• Нанесення вертикальної дорожньої розмітки;
• Нанесення горизонтальної дорожньої розмітки;
• Нанесення шумових ліній наближення;
• Нанесення спеціалізованих дорожніх знаків;
• Нанесення покажчиків, програм, стрілок або цифр.

 

   Компанія ​ТОВ "ЛВ-ГРУП" надає послуги по якісному нанесення різних дорожніх розміток. Завдяки використанню новітніх технологій нанесення фарбувальних засобів, дорожні розмітки зберігають яскравість фарб протягом довгих років. Кваліфіковані фахівці компанії ​ТОВ "ЛВ-ГРУП" швидко і якісно проводять не тільки нанесення різних дорожніх розміток, але і надають чищення або видалення застарілих дорожніх знаків.

 

Нанесення дорожньої розмітки ціна

Для того, щоб дорожня розмітка зберігала яскравий колір та не змивалася в період експлуатації, фахівці компанії ​ТОВ "ЛВ-ГРУП" використовують такі фарбувальні матеріали, як фарба, термопластик або холодний пластик. Завдяки високій якості фарбувальних матеріалів і правильного нанесення на дорожню поверхню, фарба швидко сохне, не розтікається, а так само дозволяє використання нанесення трафаретного складних дорожніх елементів.

Компанія ​ТОВ "ЛВ-ГРУП" - це професійне нанесення дорожніх розміток будь-якої складності і тільки доступні ціни.

dor_razmetkador_razmetkador_razmetkador_razmetkador_razmetkador_razmetkador_razmetkador_razmetkador_razmetka